kurumsal

Yeni bin yıla yeni vizyon

Firmamız , sektörel olarak devam eden yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek , Türkiye de plastik kırma makinası bıçakları olarak sektörünün ilklerinden olmuştur. Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten Black Pranha günümüze kadar ürettiği, sattığı , geliştirdiği ve ihraç ettiği ürünleriyle , sektöründe öncü firmalar arasında olmayı başarmıştır.Şirketimiz , yeni binyıla yeni bir vizyonla girer: “Sektörünün lider firmalarından biri olup , tüm dünyaya hakim olan Kırma makinası bıçakları satmaktadır” Hızlı ve yenilikçi büyüme ile ülkesinin gelişimine katkıda bulunmak tek hedefidir

Faaliyet Alanlarını Genişlemesi

İş alanları önemli ölçüde genişler. Firma ; Sheredder bıçakları ,Kırıcı bıçaklar , Plastik kırma makinası bıçakları , Parizion makas bıçakları , Exruder kafadan kesme bıçakları başta olmak üzere İsteğe uygun özel tasarım ve imalatları gibi bir çok ürün yelpazesine kadar yaygın bir alanda faaliyet gösterir .

Gelişimindeki en önemli aşamalardan biri de kurumllaşma çabasıdır.

Sürekli ve Değişmeyen Hedefi

Bünyesinde yer alanlar için artan oranda katma değer yaratmak olan Black pranha markası , tüm faaliyetlerini uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, toplumsal sorumluluk anlayışı ve çevreyi koruma prensipleriyle yürütüyor. Amatör ruhu üzerinde olarak başlayan yolculuğuna, gelişerek ve verimliliğe odaklı büyüme stratejisiyle devam ediyor.Kendimize ve Türkiye’nin geleceğine duyduğumuz güven, bizi iddialı hedefler koymaya yönlendiriyor. Bu hedeflere ulaşmamızın ancak stratejik yönetim yaklaşımıyla mümkün olduğunu biliyoruz. Sektörleri açısından ürünlerin çevresel niteliklerine yönelik belirledikleri normlara uymaya, hayata geçirilen markasının rekabet gücü artırılırken , diğer yandan çevreci girişimciliğine devam etmektedir.