1994'den beri

Firmamız, sektörel olarak devam eden yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek, Türkiye’de Plastik Geri Dönüşüm Sistemleri alanında ilklerden olmuştur.

Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten Tezel Makina günümüze kadar ürettiği, sattığı, geliştirdiği ve ihraç ettiği ürünleriyle, sektöründe öncü firmalar arasında olmayı başarmıştır. Şirketimiz, yeni binyıla yeni vizyonla girer: “Sektörünün lider firmalarından biri olup, tüm dünyaya hakim olan Kırma makinası bıçakları satmaktadır”.

Hızlı ve yenilikçi büyüme ile ülkesinin gelişimine katkıda bulunmaktan onur duymaktadır. İş alanımız oldukça geniş olan firmamız;

Shredder bıçakları, Kırıcı bıçaklar, Plastik kırma makinası bıçakları, Parizion makas bıçakları, Exruder kafadan kesme bıçakları başta olmak üzere isteğe uygun özel tasarım ve imalatları gibi bir çok ürün yelpazesine kadar yaygın bir alanda faaliyet gösterir.

Bünyesinde yer alanlar için artan oranda katma değer yaratmak olan Tezel Makina markası, tüm faaliyetlerini uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, toplumsal sorumluluk anlayışı ve çevreyi koruma prensipleriyle yürütüyor. Amatör ruhu üzerinde olarak başlayan yolculuğuna, gelişerek ve verimliliğe odaklı büyüme stratejisiyle devam ediyor.

Kendimize ve Türkiye’nin geleceğine duyduğumuz güven, bizi iddialı hedefler koymaya yönlendiriyor. Bu hedeflere ulaşmamızın ancak stratejik yönetim yaklaşımıyla mümkün olduğunu biliyoruz. İmza Tezel Makina
Tezel Makina Kurumsal Kimlik
Misyon - Tezel Makine

Misyonumuz

En iyi kalitede, en iyi müşteri deneyimini sunan ürünleri geliştirmek ve sunmaktır.
Vizyon - Tezel Makine

Vizyonumuz

Dünya pazarında tercih edilen, üretim merkezi olmak.